Sepette hiç ürün yok.

Ara Toplam: 0 ₺

Kargo: 0 ₺

Toplam: 0 ₺

 Kargo Gönderimi

• Yasa gereği hacmi 30 desi ve üzeri olan paketler bina kapısında teslim edilir, evinin bulunduğu kata çıkartılmaz.
• İlk teslimat aşamasında eğer kargo şirketi teslimat için sizi şubeye çağırırsa, 0232 483 83 80 numaralı telefondan müşteri hizmetlerimize ulaşarak ya da durahediyelik@hotmail.com ile  info@durahediyelik.com  adreslerine  e-posta atarak gönderinin bina önüne getirilmesi konusunda destek alabilirsiniz. 
• Kargonuzun verilen adreste kimseye ulaşılamaması durumunda siparişi teslim alabilmeniz için ürünün 3 gün boyunca size en yakın kargo şubesinde bekletilir. Böyle bir durumda kargonuzu şubeye giderek teslim alabilirsiniz. Siparişinin bulunduğu şubeyi sitemizde üye girişi yaptıktan sonra sağ üstte bulunan ‘Hesabım’ bölümüne tıklayarak ‘Siparişlerim’ kısmından görebilirsiniz. 
• Ürünü teslim almadan önce mutlaka ürün paketinin hasar kontrolünü yapmanızı öneririz. Ürün paketinde veya üründe herhangi bir hasar bulunması durumunda kargo görevlisine ‘Hasar Tespit Tutanağı’ tutturarak ürünü teslim almamanızı ve 0232 483 83 80 numaralı telefondan müşteri hizmetlerimizle iletişime geçmenizi rica ederiz. 

 İade Bilgileri

Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 7 gün içinde www.durahediyelik.com’a başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için herhangi bir 'kargo bedeli” ödemezsiniz.

İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekmektedir.

İade kapsamındaki koşullar aşağıdaki gibidir;

• İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve resmi belgesi (faturası) ile birlikte yapılmalıdır.

• Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.

• Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.

• Ürünlerin koruma bandı çıkarılmamış olmalıdır. Ürünlerin muhtelif yerlerinde çizik, hasar, darbe, sıvı teması vs. olmamalıdır.

• Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez. İade edeceğiniz ürünün ayıplı olması dışındaki tüm iade nedenlerinde kargo ücreti müşteriye aittir.

Yedek parça talepleriniz için mutlaka bizlerle irtibata geçiniz.